Dette er ei oppmoding om å møta fram på Ope møte i Gamleskulen i kveld, tysdag 17. juni, kl. 19.00. Framlegg om å leggja ned brannstasjonen i Uskedalen har skapt stort engasjement. Det kjem tydleg fram på Facebook og ved lesarinnlegg i Kvinnheringen, Grenda og på uskedalen.no. Det er også sendt skriv med spørsmål til administrasjonen og til politisk nivå.

På møte i kveld vert det innlegg, drøfting og ordskifte. No har du sjansen til å sei di meining og få fram gode argument for å halda fram med brannstasjon og branntropp i Uskedalen. Det er ei viktig sak for bygda.

Dersom det kjem meir folk enn det er plass til i Gamleskulen, vert møte flytta til Helgheim. Ein treng såleis ikkje vera redd for å få plass. Det skal vera plass til alle uansett.

kb